CENTRÁLNÍ VYSAVAČE HUSKY

Centrální vysavače Husky jsou nejprodávanějšími centrálními vysavači v České republice. Svým zákazníkům nabízejí vysoký komfort, ale především praktické a spolehlivé vysávání. Od první chvíle, kdy se začaly tyto centrální vysavače na českém trhu prodávat, zákazníky zaujaly jedinečnou možností přímého sání vody do sacího agregátu.

Centrální vysavače husky

ŠIROKÁ NABÍDKA A VYSOKÁ KVALITA

V současné době se výrobce snaží udržovat trend vysoké kvality. O tom, že je kladen maximální důraz na co nejdelší životnost svědčí záruka na sací agregáty, tj. životnost agregátu – 25 let.

V případě centrálních vysavačů Husky si zákazník může vybrat z opravdu široké nabídky sacích agregátů, příslušenství a chytrých doplňků.

Právě chytré doplňky jsou další předností v nabídce Husky. Je možné mít kromě klasických zásuvek a štěrbiny do kuchyně, natahovací hadice Vroom.

JASNÁ VOLBA PRO ALERGIKY

Zásadní výhodou centrálního vysavače je, že v žádném případě nevíří prach. Tento fakt nemusíme dokazovat, protože vychází z jednoduchého principu umístění centrální vysavačové jednotky mimo obytné prostory.

Od této jednotky je veden potrubní systém k jednotlivým zásuvkám rozmístěným po domě tak, aby hadice o standardní délce 9 m dosáhla všude tam, kde je potřeba vysávat prach. Ten pak spolu se vzduchem projde hadicí a potrubím až k jednotce, kde je kvalitně přefiltrován a pak vyfouknut ven mimo dům.

Nejjemnější částečky, pyly a alergeny 100% opouští uklízené prostory. U každého klasického mobilního vysavače projde přímo v místnosti přes motor kolem 3 m3 vzduchu, který víří v místnosti prach z nábytku, záclon a jiných předmětů. Ten po úklidu opět sedne zpět a úklid může začít nanovo. Centrální vysavač je navíc výkonnější. Může být totiž osazen kvalitním motorem těžší konstrukce, protože na hmotnost výrobku, který je přišroubován na zeď, nemusí být brán zřetel.

SNADNÁ MANIPULACE

Snadno se s ním zachází, protože již nemusíte přenášet vysavač, ale jenom lehkou hadici. Zásuvka bývá zpravidla jedna až dvě na patro, takže u běžných domků o půdorysu 10 × 10 m lze z jednoho místa vysát celé patro. Vysávání schodiště je navíc s centrálním vysavačem neobyčejně snadné a rychlé.

I dodatečná montáž do obydleného rodinného domu nemusí být tak složitá a nereálná, jak by se mohlo na první pohled zdát. Odborník může namístě zdarma navrhnout řešení s ohledem na požadavky majitele.

Chytré doplňky, jako jsou automatické lopatky na smetí, vysávající vše, co se k nim namete nebo natahovací hadice Vroom. už jsou jen „bonbónkem” ke všem výhodám, které vysávání s centrálním vysavačem nabízí.

VÝHODY CENTRÁLNÍCH VYSAVAČŮ HUSKY

Jako jediní poskytujeme 25 let záruku na sací agregáty

Jedná se o zdaleka nejtišší vysavače na trhu

Ergonomický tvar rukojeti a vysoce odolná hadice zajišťují maximálně komfortní úklid

 

Ukázka hadice Vroom

Hadice ve zdi

Robotický vysavač Tubo Robo

ZÁKAZNÍK JE PRO NÁS NA PRVNÍM MÍSTĚ

Péče o zákazníka je pro nás důležitá nadevše. Ideální je systém instalovat pochopitelně při stavbě, ovšem zruční montéři si s ním poradí i poté. Dovedou totiž k rozvedení technologie využít např. nefunkční komíny, podhledy, pódia a podobně. Kolik a kde budou speciální zásuvky, závisí na rozloze a členění domu či bytu, množství místností a velikosti vysávané plochy.

Široké příslušenství k centrálním vysavačům nabízí řadu chytrých doplňků usnadňujících úklid. Rozhodně oceníte celonerezovou štěrbinovou zásuvku do kuchyňské linky, k níž lze smetí namést a pohotovou vytahovací hadici Vroom Central, která je připravená ve skříni k okamžitému použití. Jednoduše zatáhnete a vysáváte. Po skončení úklidu se sama namotá zpět do boxu.