SHOZY PRÁDLA ARTOX

Žádaným vybavením, které by v moderním domě nemělo chybět jsou shozy na prádlo. Nabízíme jediný certifikovaný systém na českém trhu, shozy Artox.

shozy prádla artox

JEDNODUCHÉ A PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ

Shoz na prádlo ARTOX je jednoduché praktické zařízení sloužící k přepravě prádla z horních pater do suterénu. Je to jednoduchá kompletní stavebnice obsahující veškeré montážní díly. Hlavní páteří ARTOX je nerezové potrubí o průměru 300 mm. V každém patře je instalován vhozový díl osazený dvířkami pro vhoz prádla.

Systém s certifikátem TÜV Sud Czech – začlenění do stavebních elementů, prohlášení o shodě nutné pro kolaudační řízení pro NEREZ systém ARTOX. Plastový typ shozu prádla nesplnil potřebné podmínky pro udělení tohoto osvědčení, a proto byl z nabídky ARTOX vyřazen.

Provedení NEREZ – hygienický materiál, který nevytváří statickou elektřinu.

PROČ V NEREZI

NEREZ

  • hygienický materiál, který nevytváří statickou elektřinu
  • otěruvzdorný materiál, který netrpí na odřeniny od zipů a kovových doplňků z oděvů, ve kterých se můžou usazovat nečistoty
  • materiál bez zápachu a bez povrchového stárnutí (nechlupatí)
  • nehořlavý materiál

Záruka na celý systém bez dvířek 8 let. Záruka na dvířka 3 roky.

VHOZOVÁ DVÍŘKA

Jelikož jsou dvířka shozu nedílnou součástí domu, firma ARTOX může nabídnout dle přání zákazníka prakticky jakoukoliv barevnou alternativu případně dekory dřeva – buk, dub apod.

CHCETE PŘESNOU CENOVOU KALKULACI?

Pro vypracování kalkulace a návrhu řešení systému shozu ARTOX ve Vašem domě nám, prosím, zašlete projektovou dokumentaci všech podlaží s řezem stavby.